قطاری به مقصد خدا

قطاری به مقصد خدا


قطاری که به مقصد خدا می رفت ، لختی در ایستگاه دنیا توقف کرد و پیامبر رو به جهان کرد و گفت: مقصد ما خداست کیست که با ما سفر کند ؟ کیست که رنج و عشق توامان بخواهد ؟ کیست که باور کند دنیا ایستگاهی است تنها برای گذشتن ؟

 
قرن ها گذشت اما از بیشمار آدمیان جز اندکی بر آن قطار سوار نشدند .
از جهان تا خدا هزار ایستگاه بود . در هر ایستگاه که قطار می ایستاد  کسی کم می شد . قطار می گذشت و سبک می شد . زیرا سبکی قانون راه خداست .


قطاری که به مقصد خدا می رفت  به ایستگاه بهشت رسید . پیامبر گفت :‌اینجا بهشت است . مسافران بهشتی پیاده شوند . اما اینجا ایستگاه آخرین نیست .


مسافرانی که پیاده شدند  بهشتی شدند . اما اندکی  باز هم ماندند . قطار دوباره راه افتاد و بهشت جا ماند .


آنگاه خدا رو به مسافرانش کرد و گفت : درود بر شما راز من همین بود . آن که مرا می خواهد  در ایستگاه بهشت پیاده نخواهد شد .


و آن هنگام که قطار به ایستگاه آخر رسید  دیگر نه قطاری بود و نه مسافری....

 

/ 2 نظر / 23 بازدید
ملت بلاگ

با ياري حق تعالي و سپاس از تيم قدرتمند ملت بلاگ و به شکرانه سال اقتصاد و فرهنگ، با عزم ملي و جهاد مديريتي توانستيم با افتخار سرويسي در خور شأن ملت ايران در جهت هر چه شکوفا شدن فرهنگ غني و بي بديل فارسي زبانان در سراسر دنيا بنا نهيم و به خود مي باليم که ميزبان ملت ايران در امر وبلاگ نويسي هستيم.

گروه انسانهای سبز

[گل]-------------------------------------------------------------------------------------------------[گل] [گل][گل][گل][گل][گل][گل] با شما سبز می اندیشیم و سبز میمانیم [گل][گل][گل][گل][گل][گل] سایت گروه انسانهای سبز دارای رتبه قابل قبول جهانی و کشوری با بازدید بالا آماده تبادل لینک با کلیه وبلاگ ها و سایت ها میباشد. شما هم میتوانید در راستای گسترش هر چه بیشتر فعالیتهای انساندوستانه در جامعه به جمع هواداران مجازی ما بپیوندید. ما را با نام گروه انسانهای سبزGPG به آدرس www.GPG.ir در قسمت پیوندهای وبلاگ یا سایت تان ثبت نمایید. و سپس در صفحه www.GPG.ir/LINC اعلام نمایید تا ما نیز اقدام به ثبت وبلاگ و یا سایت شما نماییم. آدرس های ما : گروه انسانهای سبز GPG www.GPG.ir ایران هخا انجمن ملی ایرانیان www.forum.iranhakha.com ایرانگردی و جهانگردی www.touristsupport.ir تبلیغات رایگان www.AvArAsA.com [گل]-------------------------------------------------------------------------------------------------[گل]